Kādu nedēļu atpakaļ Rīgā notika pasaulē ievērojamā Japānas pētnieka un ūdens kristālu fotogrāfiju autora Dr. Masaru Emoto meistarklase "Ūdens vēstījumi", tā kā man tur sanāca pabūt tad pastāstīšu īsumā kādi iespaidi.


Masaru Emoto ar saviem pētījumiem ieguvis pasaules slavu, pierādot, ka pozitīva informācija rada skaistus un harmoniskus ūdens kristālus, bet negatīva - neglītas formas kristālus. Šī bija M.Emoto pirmā Latvijas vizīte un tā norisinājā Latvijas Universitātes Lielajā aulā. 

Latvijas iedzīvotāji iepazina M.Emoto iznākot grāmatai "Ūdens noslēpums" latviešu valodā, 2010.gadā, gan arī pateicoties populārajai filmai krievu valodā "Lielais ūdens noslēpums", kuru iesaku noskatīties:
http://memoryw.com/page.php?id=56&ss

Lekcija bija interesanta, prezentācijas veidā M.Emoto rādija uz ekrāna pētījumus ar bildēm, video un shematiskiem attēliem, stāstīdams Japāņu valodā, kas tika pārtulkota ar tiešo tulkojumu Latviešu un Lietuviešu valodās. Lekcija bija labi apmeklēta, lai arī ieejas maksa bija 38LVL, LU aula bija gandrīz pilna.

Es šīm ūdens lietām ticu, taču līdz galam mani tas viss nepārliecināja, jo kad bija laiks jautājumu uzdošanai Emoto kungs netika galā ar jautājumiem, kā gribētos, vai nu valodas barjera, vai nepareizi saprasta būtība, katrā ziņā izskatās, ka sperts šajā visā ir tikai mazs solītis un nevar pagaidām viennozīmīgi atbildēt uz visiem šiem daudzajiem jautājumiem. Bet jautājumi ir tik daudz...

Tika arī nogaršots strukturētais ūdens: http://memoryw.com/

Pilns lekcijas audio ieraksts Latviešu valodā pieejams šeit:
 


Comments

es
11/12/2010 01:17

pēc tava bloga nosaukuma - ņem un pamēģini! kā tajā filmā - pārbaudi, kāds pēc laika izskatās ūdens, kurā ielikti vārīti rīsi un kam saka attiecīgus vārdus. tieši tagad joka pēc veicu šādu eksperimentu un starpība ir pamanāma. pilnīgi vai šoks!
labi, ka neaizvilkos uz to lekciju, jo par tādu ceņņiku jau nevarētu atļauties. varbūt noklausīšos kādreiz tavu audio ierakstu.

ReplyLeave a Reply